Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
145 postów 1680 komentarzy

śpiący musi się obudzić

brian - Tomasz Kołodziej, zaprzysięgły kociarz, pisowiec, zoologiczny antykomunista, co nie znaczy że nie pogadamy

Zło- dzie- je. Zło - dzie-je!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Schemat powtarza się od wieków.

 Gdy niemieckojęzyczni agresorzy wymordowali rdzennych Prusów, zaraz potem w chrześcijańskiej Europie pojawiła się nowa nacja- Prusacy. Nastepnym tego typu czynem była kradzież starożytnego symbolu Hindusów i Prasłowian przez zbrodniczych wyznawców hitleryzmu. Efekt- swastyka stała się znakiem wyklętym. Dziś widzimy fałszowanie tęczy i próby obscenicznego podrabiania wizerunków Madonny.

Widać, że gnidy nie potrafią nawet wymyślić własnej symboliki.

 

 

KOMENTARZE

 • Czyja tęcza?
  Co wspólnego ma flaga środowisk gejowsko-lesbijskich z biblijną tęczą? W sensie kolorystycznym sporo. Ale w symbolicznej wymowie jest jej diabolicznym zaprzeczeniem.Znak siedmiobarwny
  Tęcza jest bowiem starotestamentalnym symbolem przymierza Boga z człowiekiem. Jej wymowa bazuje na opisie z Księgi Rodzaju (6,1 – 9,17), kiedy to Bóg po wymierzeniu ludziom i światu kary potopu odnawia przymierze z Noem. Znakiem, że nie będzie już więcej potopu niszczącego ziemię, jest właśnie tęcza: „Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią” (Rdz 9,13).
  http://idziemy.pl/spoleczenstwo/czyja-tecza-/59367

  W tym samym "temacie" polecam:

  http://antykomunista.neon24.pl/post/149968,profanacja-symbolu-polski-walczacej
 • @Husky 07:27:05
  "Co wspólnego ma flaga środowisk gejowsko-lesbijskich z biblijną tęczą? W sensie kolorystycznym sporo. Ale w symbolicznej wymowie jest jej diabolicznym zaprzeczeniem.Znak siedmiobarwny"

  Exactly, to jak odwrócony krzyż Św.Piotra u satanistów. Ci też go ukradli, tak jak pentagram ukradziony z symboliki talmudycznej.

  Wszystko złowieszczo wtórne i ordynarnie zajumane. Z wrednym liczeniem na niedouczony elektorat oraz durnych wyznawców.
 • @brian 07:53:51
  Widać, że gnidy nie potrafią nawet wymyślić własnej symboliki.

  Ukradli symbole i wzory najwyższej wartości demokracji – krzyż, swastykę, tęczę. Insygnia władzy narodu też są gdzieś schowane.

  Naturalnie święte wzory demokracji i prawo natury jest obrzydzane, aby demokracja nigdy nie istniała.

  Teraz okradzeni ludzie z symboli demokracji, są gotowi pluć na tęczę, gdy się pojawi na niebie.
 • Skąd to zdziwienie ?
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Każdy ruch wywracający zastany porządek nie wybiera jakiś nowych niezrozumiałych symboli, tylko przyjmuje symbol odwrotny do symbolu przeciwników. Tak właśnie powinno być, wiadomo, o co chodzi.
 • a tak swoją drogą, nie zauważyłem samooceny na górze
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  bo w ogóle bym tu nic nie napisał, u kogoś, kto się podpisuje "zoologiczny antykomunista", i do tego "pisowiec".

  Czy pisowcy tak mają, równo pod kapeluszem, że nie wiedzą, co to jest komunizm?

  Przecież, dla przykładu, 500+ to wymysł komunistyczny. Przyjął się prawie na całym świecie. Tylko, że na świecie ludzie są trzeźwiejsi w ocenie rzeczywistości, i nie udają, że nienawidzą tego, co sami robią.
 • @interesariusz z PL 09:27:32
  Co innego komunizm, co innego socjalizm.
  A 500+ to socjalizm, zdrowo pojęty.
  Właściwie zdrowo lub patologicznie można pojmować prawie każdą ideologię- oprócz patologicznych na starcie.
  Można też uważać wsparcie słabszych za patologię, niech zdychają ale taki wariant na szczęście mamy za sobą. Zmutowany wymiar sprawiedliwości do dzisiaj broni winnych tamtego stanu. Jakoś dziwnie się składa, że w większości winni wywodzą się z dawnych t.zw. elit postkomunistycznych.
  Osobiście uważam że oni doskonale wiedzieli co robili i komu służyli. Jednym z dowodów jest olbrzymia ilość nierejestrowanej broni palnej u "towarzyszy". Czyżby mieli podstawy do lęku przed samosądem?
  Dodatkowym faktem jest posiadanie przez nich tajnych kont i zasobów złota, nawet przez pospolitych " krawężników". No to komunizm czy pospolita zdrada? I czyjego interesu narodowego?
  Dlatego jestem za przywróceniem KS za Zdradę Stanu.
 • @brian 10:34:56
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  No cóż, ja nie mam zamiaru nikogo uśmiercać, a w ogóle, co to za kara, skoro tysiące emerytów, ludzi starych, modli się dzień w dzień o śmierć?

  Byłbym jednak wdzięczny za omówienie różnicy pomiędzy komunizmem a socjalizmem, tak, własnymi słowami, a nie z encyklopedii, bo przecież chodzi o twój zoologiczny antykomunizm.
 • @interesariusz z PL 10:44:48
  "Byłbym jednak wdzięczny za omówienie różnicy pomiędzy komunizmem a socjalizmem, tak, własnymi słowami, a nie z encyklopedii"
  O ja cie…
  Szok, szok Panie Dzieju. Jednak nie jest aż tak paskudnie jak sądziłem po wejściu na bieżącą nawalankową notkę Hadesa.
  Dlaczego? To były moje własne słowa a nie kopiuj- wklej.
  Serdecznie dziękuję, naprawdę. A co do zmęczonych życiem starszych osób hmm. Jeśli chcesz- zerknij na mój starszy wpis "Otwórzcie okna" a także jest do wygooglowania opis śmierci Stalina. Oba teksty poruszające i pouczające.
 • @brian 10:34:56
  Oj, to należałoby wystrzelać większość posłów i wszystkich żyjących prezydentów III RP. A nieżyjących pochować na zwykłym cmentarzu bo na Wawel czy Powązki nie zasłużyli.
 • @interesariusz z PL 10:44:48
  Zwłaszcza, że systemu komunistycznego nie ma nigdzie. Czyli walka z czymś co nie istnieje. Ale pozoranctwo to jednak domena PiSowców. Pozują na konserwatystów a liderzy nie są, pozują na niepodległościowców i suwerenistów, a nimi nie są. Pozerzy.
 • LGBT (oswajanie ludzi z pedalstwem) kontra Kościół - nie ma się czym przejmować
  Biskup Frankowski, 13 lipiec 2019r.:
  „Polska jest dziś na pierwszej linii walki o duszę, na naszą ojczyznę naciera potop; bezbożny potop demoralizacji, niszczenia małżeństw i rodzin, gorszenia dzieci, niszczenia wiary w Pana Boga; idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków, idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety i szkoły i przedszkola i media, a w końcu przez tzw. „marsze równości”

  Kard. J.Glemp, 2003r.:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”
  _________________

  Komu więc się nie udało, żydowskiemu Bogu, czy żydo-katolickiemu Kościołowi?
  A może właśnie ten Boży zamysł przy wsparciu żydo-katolickiego Kościoła (JPII: Nie wolno angażować Kościoła do antyeuropejskiej propagandy, dla integracji europejskiej nie ma alternatywy.”) wypalił w 100%?
  ____________________

  A co do Prusów, to zostali wymordowani z błogosławieństwem Kościoła w imię niesienia świętej wiary. To na ich tereny miała zostać przeniesiona stolica apostolska, żeby lepiej kontrolować ewangelizację Wschodu.
 • @Rzeczpospolita 12:35:53
  A Pan jak zwykle, historia a w zasadzie "historia", czyli bajki nie mające potwierdzenia źródłowego. Gdyby nie Kościół to Polski i Polaków by nie było. Po prostu. Jak nienawidzić trzeba Polski (takiej jaka była i jaka jest naprawdę , a nie takie jaka opisują różne bajeczki), aby głosić pańskie tezy.
  Stolica apostolska na terena pruskich. BUhahaha. Kto takie bajki głosi? Czy sam Pan to wymyślił?
 • @Wican 12:48:12
  Pan musi się jeszcze dużo i długo uczyć.
  Zaangażowanie w chrystianizację Prus książąt polskich, Konrada mazowieckiego i Henryka Brodatego, inspirowane było przez papieża, Honoriusza III, który chciał założyć w Prusach państwo kościelne.

  Literatura n/t jest dostępna, także w internecie, choćby tu: https://techpedia.pl/index.php?str=tp&no=13335

  "Gdyby nie Kościół to Polski i Polaków by nie było."
  Takich bredni proszę więcej nie wypisywać, Pan się jedynie ośmiesza - to potwierdza tylko całkowitą ignorancję historyczną. Takie dyrdymały może powtarzać jedynie żydo-katolicki beton.
 • @brian 11:11:55
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  No cóż, nie wiedziałem, że jesteś tak szacowny, że trzeba Cię gooooglować.

  Żegnam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 77 komentarze: 36